ذخیره سازی اطلاعات و پشتیبان گیری

ارزش والای اطلاعات و همچنین تهدید اطلاعات ارزشمند سازمان ها از طریق مخاطرات طبیعی،خطاهای انسانی، ویروس ها، اشکالات سخت افزاری،اشکالات نرم افزاری ،حملات سایبری و ....مدیران سازمان ها و شرکت ها را بر آن داشته تا نگاه ویژه ای برای محافظت از این اطلاعات ارزشمند داشته باشند.با گذشت زمان و روشهای نوین و متنوعی برای نگهداری و محافظت از اطلاعات بوجود آمده که سازمان ها با توجه به سیاست ها و امکانات موجود خود روشهای متفاوتی را انتخاب می کنند.
برای حفظ امنیت و سهولت در مدیریت و نگهداری اطلاعات ، آن ها را در تجهیزات سخت افزاری مناسب با نیاز آن سازمان نگهداری میکنند و پس از آن سیاست و طراحی های لازمه را جهت بک آپ های لازمه پیش بینی میکنند . مبناسیستم با بهرگیری از پرسنل کارآزموده و تخصص مثال زدنی در دپارتمان ذخیره سازی اطلاعات خود توانسته خدمات را به مشتریان خود ارائه NAS,DAS,SAN کامل ،جامع و متنوعی مبتنی بر تجهیزات سخت افزاری مختلف از جمله کند.این تجهیزات از تکنولوژی ها و پرو تکل های مختلف ذخیره سازی اطلاعات استفاده می کنند.
ازجمله این برندها که Hitachi, تیم تخصصی مبناسیستم در پروژهای مختلف از آن استفاده می کند می توان به اشاره کرد. EMC,PAR,IBM,Qnap0ph این دپارتمان تخصصی در مدت زمان کوتاهی از فعالیت خود توانسته نقش کلیدی و موثری در سیاست گذاری های کلان نگهداری اطلاعات در سازمان ها ایفا کند.

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISMS

مرکز عملیات امنیت SOC

تست نفوذ پذیری (Penetration Test)

پویش آسیب پذیری (Vulnerability Assessment)

امن سازی شبکه های کامپیوتری

ایمن سازی شبکه های وایرلس

طراحی و پیاده سازی سیاست ها و روال های امنیتی

(Design& Implement Policies &Procedures)

مطالعه سیستم و تحلیل نقاط ضعف (System Study & Gap Analysis)

طراحی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

تدوین Statement Of Applicability

آموزش و آگاهی رسانی (Training & Awareness)

ممیزی داخلی (Certification Audits-Internal & Pre)