معرفی

مبناسیستم توسط جمعی از نخبگان و مدیران موفق صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات پس از چند سال تجربه ی همکاری های بی وقفه تیمی و هم افزایی گروهی، در سال 94 رسما پا به عرصه کسب و کار ایران گشود. حاصل این سالها، مشارکت مستقیم و غیر مستقیم در بیش از 50 پروژه موفق سازمانی، شرکتی و شخصی است که تحصین کارفرمایان و همکاران را برانگیخته است. نوآوری ، پویایی و تفکر خلاق روحیه غالب در مبنا سیستم است. فعالیت در عصر ارتباطات با پیچیدگی های خاص خود و سرعت بالای تغییر، خصوصا در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات جز با این ویژگی ها قابل رقابت نیست. عشق به ایران در پنج سال آینده پیشرفت و تلاش بی حد و مرز مدیران مبناسیستم، چشم اندازی جز حضور در 20 برند برتر صنعت آی تی را در بر نخواهد داشت . محیط کار صمیمی، در کنار راهکارهای نوین تصمیم سازی مشارکتی، رشد و هم افزایی قابل توجهی در مبناسیستم ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل های ایجاد شده ضمن تولید و توسعه تمامی سیستم های مورد نیاز در عصر اطلاعات و ارتباطات، به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است .

موفقیت را با ما تجربه کنید...

برنامه ریزی استراتژیک
چشم انداز

کسب سهم عمده بازار مشاوره و اجرا در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات

خط مشی

اولویت دادن به خواسته های مشتریان و برقراری ساز وکارهای لازم جهت تحقق آن؛ تاکید بر حسن انجام تعهدات شرکت در قبال مشتریان؛ افزایش مستمر و بروز نگه داشتن دانش تخصصی شرکت از راه تحقیق و توسعه؛ حاکم نمودن نظم و تفکر سیستمی و نظام مند نمودن فرآیندها در شرکت؛ بهبود مستمر در سیستم، فرآیندها و خدمات شرکت؛ بهبود، توسعه و بروزآوری زیرساخت های شرکت؛ جذب و پرورش نیروی انسانی کارآمد و متعهد و توانمندسازی آنان با بالا بردن دانش فنی و تخصص کارکنان برای ارایه خدمات نوین؛ ایجاد مکانیسم های انگیزشی جهت مشارکت موثر کارکنان در اهداف شرکت؛ بهبود کیفیت و بالا بردن خلاقیت و نوآوری در ارایه کلیه خدمات

ماموریت

تولید محصول ، ارائه مشاوره و خدمات جامع با بهترین کیفیت در حوزه راهکارهای تحت وب و موبایل به مشتریان اعم از سازمان ها، موسسات، شرکت ها و عموم افراد، با اتکا به توانمندی، دانش و پشتکار کارکنان شایسته شرکت که منجر به رضایت مشتریان شود .

ارزش های سازمانی

احترام به حقوق مشتری و تلاش مجدانه در ایفای آن، تعهد گرایی و مسئولیت پذیری مدیران و کارکنان و مشارکت آنان در تحقق اهداف شرکتی. ایجاد فضای کاری مناسب و روابط کاری صمیمانه میان مدیران و کارکنان. کارآیی و اثربخشی فعالیتها و فرآیندها. صداقت و درستکاری در قبال کارکنان، مشتریان و جامعه. پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای، قانون و تعهدات شرکت. اهمیت دادن به تامین مالی، سلامت، رفاه و رشد و تعالی کارکنان .

تیم ما

نوآوری ، پویایی و تفکر خلاق روحیه غالب در مبنا سیستم است.

مصطفی عمادی اللهیاری
محمد مریوانی
فرهاد دهقان
علی ارمندئی
علیرضا کردبچه
محسن اشکانی
نیلوفر شبستری
عطیه ادوای
مهسا علوی مند
مصطفی عمادی اللهیاری

مدیر عامل

محمد مریوانی

مدیر پروژه و تحلیلگر ارشد

فرهاد دهقان

مدیر فنی

علی ارمندئی

مدیر مالی

علیرضا کردبچه

توسعه دهنده ارشد .net

محسن اشکانی

توسعه دهنده PHP

نیلوفر شبستری

توسعه دهنده Android

عطیه ادوای

گرافیست و طراح رابط کاربری

مهسا علوی مند

طراح UI/UX