تقویت حس امید به موفقیت یک پروژه مساویست با تایید و صحه گذاری رهبر تیم بر تلاش تک تک اعضا.

10 مرداد 1396

یکی از دغدغه های همیشگی یک مدیر پروژه، افزایش سطح کارایی و بهره وری افراد تیم است. درگیری های روحی و روانی همچون مشکلات خانوادگی و مالی و نیز همسو بودن کار فرد با آمال و آرزوهای فردیش از جمله عوامل جدی و تاثیر گذار در سطح کیفیت کار انجام شده می باشد.

10 مرداد 1396

هوشمند شدن اشیاء، موضوع جذابی است که دنیای فناوری امروز بسیار با آن عجین شده، افرادی که به علت مشغله کاری نمی توانند برای انجام کارهایشان در محل‌ حضور داشته باشند با استفاده از ابزار هوشمند امکان کنترل و انجام فعالیت برایشان فراهم است

25 مرداد 1396

سایت Speedtest یکی از بهترین ابزار های سنجش سرعت اینترنتاست. در روز هزاران نفر به این سایت مراجعه و سرعت اینترنت خود را اندازه گیری می کنند. به وسیله مراجعات هر فرد،این سایت  اطلاعاتی از قبیل موقعیت مکانی و سرعت او بدست می آورد و در نتیجه می تواند در موردسرعت اینترنت هر کشور گزارشی ارائه دهد.

25 مرداد 1396

شرکت گوگل  اعلام کرد  سیستم تشخیص گفتار خود را گسترش داده است. این شرکت 30 زبان جدید به فناوری تشخیص گفتار خود افزوده است.

25 مرداد 1396

شرکت های بزرگ فناوری علاوه بر نوآوری و بازاریابی قوی به مهمترین عامل یعنی نیروی انسانی نیز توجه ویژه ای دارند.

در گذشته خبرهای مختلفی از دفتر کار کارمندان گوگل در شعبه های مختلف منتشر شده بود که نشان از هزینه بسیار بالای این شرکت برای آرامش هرچه بیشتر کارمندان در محل کار داشت.

25 مرداد 1396